Pou Android

Pou Android
5 5
Liczba pobrań: 406314
Pou
Pou to nasz wirtualny przyjaciel. Zwierzątko, które swoim kształtem lekko przypomina ziemniaka. To także wiele godzin, a nawet i dni, które zostaną nam zabrane z życiorysu, a w zamian zostaną przekazane na przyjaźń, czy nawet miłość do tego słodkiego stworzonka.

W Pou każda z wykonywanych przez nas czynności - karmienie, mycie, czy zabawa z Pou, dostarcza nam cennych monet. Bowiem, aby nakarmić, czy porządnie ubrać stworzonko, musimy mieć środki na koncie. A tych czasami trzeba sporo, gdyż przeciętny obiad zaspokajający głód kosztuje około 30 monet, natomiast ubranie to wydatek rzędu 100 monet (ceny ubrań mogą dochodzić nawet do tysiąca!).

Pou posiada bardzo dobrze działający interfejs, do naszej dyspozycji oddane są tzw. pokoje, dzięki czemu możemy karmić Pou w kuchni, a spać położymy go w sypalni. U góry ekranu znajdują się 4 kwadraty stanu, którą pokazują poziom głodu, ogólnego zdrowia, zadowolenia i zmęczenia - dzięki nim będziemy wiedzieli na co obecnie nasz Pou ma ochotę.

Pou dostępny jest na Google Play na system Android za darmo, a także na Appstore na iOS za niecałe 2 dolary. Z dnia na dzień zyskuje większą popularność, co wymusza na twórcach dodawanie nowych i rozwijanie obecnych funkcji. Opieka nad nim sprawia wiele radości, jest lepszą i ładniejszą formą sławnego Tamagotchi.

Pou Android

 • Licencja: Free
 • Producent: Zakeh
 • Wersja: Android
 • Język: polski niemiecki angielski francuski
 • Wymagania Pou Android:
  Urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z systemem Android wersji 1.6 lub nowszej.
 • Ograniczenia Pou Android:
  Gra dostępna jedynie na urządzenia mobilne (smartfony i tablety).

Recenzje, opisy i porady na temat:

Pou

  Top darmowe programy

  Programy wg kategorii