RaceRoom Racing Experience

RaceRoom Racing Experience
4 5
Liczba pobrań: 0
RaceRoom Racing Experience
RaceRoom Racing Experience jest darmową gra łączącą fanów wyścigów z całego świata. Gracze zaczynają swoją karierę na specjalnym portalu by później móc korzystać z ogromu darmowego materiału. Darmowe auta i trasy są dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika, a z czasem dojdzie więcej pojazdów i możliwości. Nieważne jakie są wyścigowe preferencje gracza, twórcy zadbali by nie brakło żadnej kombinacji.

RaceRoom Racing Experience pozwala też dokupić dodatkowe samochody, trasy oraz tryby rozgrywki, by móc stworzyć grę swoim marzeń. Mimo tego gra posiada mnóstwo darmowych opcji takich jak 3 tryby rozgrywki: nowicjusz, amator i zaawansowany tryb Get Real, w którym gra zamienia się w symulator wyścigów, i otwierają się liczne opcje ustawień auta i jazdy.

RaceRoom Racing Experience posiada specjalny portal który będąc hybrydą informacji z prawdziwego świata wyścigowego i tego z gry daje wrażenie integracji z grą. Dołącz się do zorganizowanych rozgrywek i dziel się swoją pasją wyścigową z całym światem. Ćwicz swoje umiejętności, gdyż są jedynym czynnikiem dzięki któremu będziesz szybszy i lepszy od swoich przeciwników.

RaceRoom Racing Experience

  • Licencja: Free
  • Producent: SinBin Studios AB
  • Język: angielski
  • Wymagania RaceRoom Racing Experience :
    Procesor: Dual Core 1.6GHz Intel Core 2 Duo; Pamięć:2 GB RAM; Karta Graficzna: Nvidia GeForce 7900 512MB; Miejsce na Dysku: 12 GB HD; Gra wymaga połączenia z internetem i darmowego konta w serwisie Steam.

Recenzje, opisy i porady na temat:

RaceRoom Racing Experience

    Top darmowe programy

    Programy wg kategorii