Railroad Tycoon 3 Spolszczenie

Railroad Tycoon 3 Spolszczenie
3 5
Liczba pobrań: 0
Railroad Tycoon 3
Railroad Tycoon 3 - SPOLSZCZENIE jest nakładką pozwalającą na granie w języku polskim.

Railroad Tycoon 3 to trzecia część strategicznej serii pt. Railroad Tycoon. Tym razem gracz ma możliwość kierowania konsorcjum transportowym, specjalizującym się w przewozach kolejowych. Akcja toczy się na przełomie XIX i XX wieku. Gracz może rozpocząć grę w dowolnym okresie historycznym.

Railroad Tycoon 3 to rozgrywka, w której gracz wciela się w rolę właściciela linii kolejowych. Jego zadaniem jest łączenie miast koleją, tworzenie połączeń, budowanie stacji oraz zarządzanie taborem. Musi dokładnie analizować każdą inwestycję, by były one opłacalne, gdyż w przeciwnym razie może zbankrutować.

Railroad Tycoon 3 oddaje do dyspozycji gracza 47 różnych lokomotyw (parowe, elektryczne i spalinowe) oraz ponad 150 rodzajów budynków, stacji i fabryk. Na każdym etapie rozgrywki gracz musi być czujnym na posunięcia konkurencji bowiem jego głównym celem jest ich wyeliminowanie oraz rozwijanie przedsiębiorstwa i zdobycie jak największej sumy pieniędzy.

Railroad Tycoon 3 obejmuje ponad 25 zróżnicowanych scenariuszy, prezentujących najciekawsze okresy z historii światowej kolei. Gra wyposażona jest w trójwymiarowy silnik graficzny oraz intuicyjny interfejs i edytor map.

Railroad Tycoon 3 Spolszczenie

Programy wg kategorii