SYMFONIA Finanse i Księgowość Premium 2013

SYMFONIA Finanse i Księgowość Premium 2013
4 5
Liczba pobrań: 6381
SYMFONIA Finanse i Księgowość Premium
SYMFONIA Finanse i Księgowość 2013 to aplikacja umożliwiająca kompleksową obsługę księgowości oraz finansów w małych i średnich przedsiębiorstwach.

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2013 realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe - od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez użytkownika zestawień i sprawozdań.

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2013 oferuje szereg funkcji, które umożliwiają dostosowanie obsługi aplikacji do potrzeb konkretnych firm, m.in. możliwość wyboru długości roku obrachunkowego (do 22 miesięcy), obsługa lat obrachunkowych przesuniętych względem lat kalendarzowych, możliwość rozpoczęcia pracy w każdym miesiącu roku obrachunkowego, poprzez wprowadzenie bilansu otwarcia i obrotów rozpoczęcia, generowanie wzorcowego planu kont powiązanego ze wzorami sprawozdań finansowych (w oparciu o dane podawane przy zakładaniu firmy), itd.

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2013 ponadto oferuje szereg opcji związanych z zabezpieczaniem danych firmowych oraz przelewów (kopie zapasowe, weryfikacja), moduł kontroli zobowiązań i należności oraz szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie raportowania.

SYMFONIA Finanse i Księgowość 2013 to rozbudowana i jednocześnie łatwa w użyciu aplikacja, która umożliwia kompleksowe zarządzanie księgowością i finansami w firmie.

SYMFONIA Finanse i Księgowość Premium 2013

Programy wg kategorii