Skype 7.21.0.100

Skype 7.21.0.100
5 5
Liczba pobrań: 1249723
Skype
Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego.

Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Jeśli jest to rozmowa komputer-komputer, to połączenie Skype do Skype jest całkowicie darmowe. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

Nowości w wersji 7.0 komunikatora Skype, to m.in.:
- ujednolicony interfejs użytkownika (teraz użytkownicy systemów Windows, Mac OS i Android mogą cieszyć się jednolitym wyglądem aplikacji);
- nowy styl czatu (kółeczka podobne jak w Google Plus);
- ulepszone działanie grupowego czatu wideo.

Skype - wystarczy zarejestrować się na stronie producenta - można zrobić do z poziomu Skype. Oferowane są także rozmowy komputer-telefon, za które płaci się ułamek stawki (zwłaszcza w przypadku rozmów międzynarodowych) tradycyjnych operatorów. Ponadto w Skype dostępne są zaawansowane funkcje, takie jak rozmowy przychodzące (Skype In) - użytkownik Skype otrzymuje własny numer, pod który można dzwonić z dowolnego telefonu.

Skype umożliwia wysyłanie wiadomości SMS, korzystanie z poczty głosowej oraz przekierowania rozmów. Pomiędzy komputerami możliwe są rozmowy wideo. Ze Skype można korzystać bez pomocy komputera, wystarczy zakupić specjalny telefon do rozmów internetowych (VoIP).

Wśród ciekawszych funkcji Skype warto wymienić:
- integracja z serwisem społecznościowym Facebook, umożliwiająca ściągnięcie listy kontaktów oraz komentowanie i "polubienie" wiadomości zamieszczonych przez znajomych;
- możliwość prowadzenia wideokonferencji nawet z 10-cioma osobami na raz;
- możliwość automatycznego ponownego nawiązania przerwanego połączenia.

Skype 7.21.0.100

ściągnij

Programy powiązane z Skype | Inne wersje Skype:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Skype

Programy wg kategorii