Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare 365.19 WHQL

Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare 365.19 WHQL
5 5
Liczba pobrań: 48794
Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare
nVIDIA ForceWare to oficjalne sterowniki do kart graficznych firmy nVIDIA, które pozwalają wykorzystać wszystkie możliwości układów w grach i multimediach.

Nowości w sterownikach Nvidia GeForce ForceWare w wersji 353.82:

- dodano wsparcie dla gier Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Mad Max.
- dodano profile SLI dla gier: Gu Jian Qi Tan Online, Rocket League, World of Tanks.

nVIDIA ForceWare - należy wybrać typ produktu, serię produktu, system operacyjny oraz język. Poniższy formularz jest wspierany przez firmię NVIDIA CORPORATION i jest zawsze aktualny. Dostępna jest również opcja pobierania sterowników nieoficjalnych nVIDIA ForceWare Drivers, które nie uzyskały jeszcze certyfikatu WHQL. Nie są one zalecane dla początkujących użytkowników, ale dla testerów i tych, którzy mają kłopoty ze wcześniejszym wydaniem nVIDIA ForceWare.

Sterowniki Nvidia optymalizują działanie gier na kartach graficznych z serii: ION, 8000, 9000, 100, 200, 300, 400, 500, 600, a także najnowszej serii 700.

Wraz ze sterownikami możemy zgodzić się zainstalować aplikację GeForce Experience, dzięki której będziemy mogli zoptymalizować gry do wydajności naszej karty graficznej, jak również otrzymywać informacje o dostępności nowej wersji sterowników.

Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare 365.19 WHQL

Programy powiązane z Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare | Inne wersje Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare:

Recenzje, opisy i porady na temat:

Sterowniki nVIDIA GeForce ForceWare

Top darmowe programy

Programy wg kategorii