Tlen 7.0.2.1

Tlen 7.0.2.1
4 5
Liczba pobrań: 23270
Tlen
Tlen to polski komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych, wysyłanie SMSów, korzystanie ze skrzynki pocztowej o2.pl, wysyłanie i odbieranie obrazu z kamerek internetowych oraz rozmawianie z użytkownikami sieci Gadu-Gadu.

Komunikator Tlen umożliwia nam rozmowę ze znajomymi i rodziną, zarówno w formie tekstowej (czat), jak i w postaci wideo-rozmów (wymagana kamera internetowa i mikrofon podłączone do komputera).

Osoba, z którą się komunikujemy poprzez Tlen może znajdować się w Polsce, Europie lub nawet na innym kontynencie - do prawidłowego działania komunikatora wystarczy stabilne łącze internetowe. Dzięki niewielkiemu zapotrzebowaniu na zasoby obliczeniowe komputera, aplikacja może być uruchomiona bez problemów, nawet na starszych i mniej wydajnych komputerach.

Tlen posiada skórki zmieniające wygląd komunikatora, dodatkowe emotikony, style rozmowy, schematy dźwiękowe oraz wtyczki. Interfejs, dzięki opraciu na XML sprawia, że można rozbudować funkcjonalność i dostosować komunikator do własnych potrzeb.

Dużym plusem komunikatora Tlen jest bardzo dobra kompatybilność z Gadu-Gadu (GG) i Jabber. Dzięki temu użytkownicy poza prowadzeniem rozmów, mogą przesyłać sobie pliki, dokumenty, zdjęcia, czy wyszukiwać znajomych w sieci GG.

Tlen to również możliwość połączenia się z usługą "Tlenofon", która umożliwia wykonanie połączeń telefonicznych i wysyłanie wiadomości SMS. Konto w usłudze Tlen z automatu przypisuje nam adres e-mail w domenie tlen.pl, o2.pl, go2.pl.

Tlen 7.0.2.1

Programy powiązane z Tlen | Inne wersje Tlen:

  • Skype 7.21.0.100

    relatedPhoto

    Skype to komunikator internetowy z obsługą VoIP, czyli popularna na całym świecie forma telefonu internetowego. Za pomocą komunikatora Skype, słuchawek, mikrofonu oraz łącza internetowego użytkownicy są w stanie rozmawiać z dowolną osobą na świecie. Teraz Skype umożliwia także synchronizację z Facebookiem.

  • Gadu-Gadu (GG) 12.4.65.11770

    relatedPhoto

    Gadu-Gadu to najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy, zrzeszający kilka milionów użytkowników. Gadu-Gadu oferuje komunikację tekstową ze znajomymi posiadającymi własny (bezpłatny) numer w sieci GG. Można w tym trybie korzystać z konferencji, emotikonek wyrażających nastroje lub intencje rozmówców, prostego formatowania tekstu oraz wstawiania obrazków.

Recenzje, opisy i porady na temat:

Top darmowe programy

Programy wg kategorii