Vuze 5.3

Vuze 5.3
5 5
Liczba pobrań: 50745
Vuze
Vuze (dawniej znany jako Azureus) to jeden z najpopularniejszych klientów BitTorrent (sieci 'peer-to-peer') pozwalający na pobieranie plików z ogromną prędkością.

Vuze jest darmowy (licencja open source) i jest przeznaczony zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych użytkowników. Vuze pozwala na pobieranie darmowych i legalnych filmów z serwisu Vuze. Vuze umożliwia pobieranie kilku plików z wielu źródeł jednocześnie, oferuje automatyczną kontrolę prędkości pobierana i wysyłania danych, która dostosowana jest do łącza użytkownika.

Vuze w odpowiednich rękach stanowi potężne narzędzie - oferuje zaawansowane opcje seedowania, opcje omijania routerów, przygotowywanie własnych torrentów, ręcznego wpisania adresu trackera i wiele innych. Dzięki wtyczkom każdy może dostosować Vuze do własnych potrzeb. Dostępne są skanery kanałów RSS, aby automatycznie pobierać nowe dane, planowanie w czasie ograniczenia prędkości transferów (np. w nocy bez ograniczeń, a w ciągu dnia 30 procent łącza), wysyłanie wiadomości elektronicznych po zakończeniu pobierania czy zdalne zarządzanie z poziomu przeglądarki.

Vuze 5.3

Programy wg kategorii