WinRAR 5.31 PL

WinRAR 5.31 PL
5 5
Liczba pobrań: 143987
WinRAR
WinRAR to potężny program do kompresji danych w formacie RAR i ZIP.

WinRAR dzięki zaawansowanym algorytmom może w znacznym stopniu zmniejszyć objętość zajmowaną przez dokumenty lub inne pliki. WinRAR jest prosty w obsłudze. WinRAR integruje się z systemem operacyjnym (polecenia dostępne są w menu kontekstowym) i daje spore możliwości w obsłudze plików. Wielu osobom na całym świecie trudno sobie wyobrazić pracę na komputerze bez WinRAR, dlatego zawsze znajduje się wysoko w rankingach popularności oprogramowania.

WinRAR potrafi otwierać (rozpakowywać) archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z. Program WinRAR umożliwia tworzenie samodzielnie rozpakowujących się archiwów z rozszerzeniem EXE. Można je przesłać lub przenieść na płycie na inny komputer i otworzyć bez instalacji WinRAR. Wbudowane w WinRAR kreatory umożliwiają dostęp do podstawowych funkcji poprzez serię prostych pytań i odpowiedzi.

WinRAR oferuje szyfrowanie archiwów za pomocą 128-bitowych algorytmów AES. Obecnie nie ma ograniczeń w wielkości obsługiwanych plików, więc wielogigabajtowe pliki RAR nie stanowią problemu. Wbudowane w WinRAR narzędzie do odzyskiwania danych potrafi naprawić uszkodzone archiwa. Jeśli jeszcze nie masz go u siebie, koniecznie pobierz WinRAR.

WinRAR 5.31 PL

ściągnij

Recenzje, opisy i porady na temat:

WinRAR

    Programy wg kategorii