avast! Free Antivirus 2014 (9.0)

avast! Free Antivirus 5 Liczba pobrań: 18268
avast! Free Antivirus
avast! Free Antivirus to znany i darmowy program antywirusowy, który powstał z myślą tylko o domowych komputerach i zastosowaniach niekomercyjnych.

avast! Free Antivirus to przejrzysty interfejs oraz prostota obsługi. Te funkcje sprawiają, że nawet mało doświadczeni użytkownicy są w stanie sobie z nim poradzić. Niestety bardziej doświadczeni nie mogą wybrać zaawansowanego trybu obsługi avast! Free Antivirus, który dostępny jest jedynie w wersji avast! Professional.

avast! Free Antivirus oferuje ochronę w przypadku aplikacji do ściągania plików z Internetu (także przez sieć bezpośredniej wymiany) oraz ochronę komunikatorów internetowych. Program avast! Free Antivirus ochrania w sposób ciągły procesy systemowe.

avast! Free Antivirus to także zaawansowany skaner umożliwiający sprawdzanie najróżniejszych archiwów, mi.in. ARJ, ZIP, MIME, MAPI (Outlook .pst), DBX (Outlook Express), RAR, TAR, GZIP, CAB, BZIP2, ZOO, ACE, ARC, LHA/LHX, TNEF (winmail.dat), CPIO, CHM, RPM, ISO, 7ZIP czy SIS.

Najnowsza wersja programu ma dodatkowe funkcje. Wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury laboratorium antywirusowego AVAST, eliminując konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy. Najnowsze definicje wirusów są w sposób ciągły dodawane do bazy. Funkcja FileRep informuje użytkownika, czy plik jest bezpieczny przed jego otwarciem, co jest częściowo ustalane na podstawie liczby osób mających plik i daty utworzenia pliku. Ta technologia jest również używana wewnętrznie przez silnik skanujący, który może dzięki niej podejmować bardziej inteligentne decyzje. Jeszcze większa szybkość i mniejsze wykorzystanie zasobów.

Możesz również wypróbować wersję avast! Pro Anyvirus.

avast! Free Antivirus 2014 (9.0)

Programy wg kategorii