ipla dla Windows

ipla 5 Liczba pobrań: 51603
ipla
Aplikacja pozwala na odtwarzanie telewizji na żywo oraz VOD. Ten bezpłatny program umożliwia oglądanie transmisji telewizji Polsat bez żadnego abonamentu. Część filmów może wymagać wykupienia odpowiedniego pakietu, jednak wszystkie produkcje Polsatu dostępne są całkowicie za darmo.

ipla jest całkowicie po polsku i pozwala na legalne odtwarzanie filmów, seriali, programów rozrywkowych, czy innych transmisji w kilku jakościach. W zależności od posiadanego przez nas łącza internetowego (i ewentualnie pakietu) możemy oglądać wideo nawet w jakości HD.

ipla umożliwia korzystanie z transmisji on-line z rozgrywek sportowych, w tym Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA, Plus Ligi i Plus Ligi Kobiet, zawodów w piłce ręcznej i wielu innych. Pozwala na śledzenie najnowszych wiadomości, czy daje dostęp do ulubionych odcinków z najpopularniejszych seriali Polsatu.

Baza zawiera materiały uporządkowane w kategorie: SERIAL, FILM, SPORT, PROGRAMY, DLA DZIECI, Strefa Cyfrowego Polsatu. ipla jest prosta w instalacji - wystarczy zapisać plik na dysku, uruchomić instalator i postępować według instrukcji.

Uwaga! Ta wersja nie obsługuje systemu Windows 8.
Wersja dla Windows 8 do pobrania tutaj.

ipla dla Windows

  • Licencja: Freeware
  • Producent: Redefine
  • Wersja: dla Windows
  • Język: polski
  • Wymagania ipla dla Windows:
    Minimalne wymagania: Windows Media Player 10 lub 11, DirectX 9.0 +, Łącze internetowe 1Mbps, Procesor 500 MHz, Pamięć RAM 512 M, Wolne miejsce na dysku 200 MB, Karta dźwiękowa 16-bitowa, Karta graficzna z pamięcią RAM 64 MB
  • Ograniczenia ipla dla Windows:
    Bezpłatna rejestracja.

Programy wg kategorii